Logo Tasarımda Neler Önemlidir?

Logo Tasarımda Neler Önemlidir?
10.03.2021
285

Logo tasarım da nelere dikkat etmeliyiz? Logo bir firmanın her alanda kullandığı marka yüzüdür. Kullanılan renkler ve semboller çok önemlidir. Bir firma marka olmak istiyorsa logo en önemli faktör olarak belirlenmelidir. Marka oluşumunda kitlelere yapılan çalışmalarda, yazışmalar, mailler de logo sürekli kullanılmaktadır. Marka olmanın ilk önceliği akılda kalıcı ve dikkat çekici bir logo tasarımıdır.

Logo tasarımı firmamız tarafından 2 çeşit olarak ayrılmaktadır.

 • Özel çizim logo ( size özel bir çizim ile daha önce her hangi bir alanda yayınlanmamış firmanıza özel bir tasarım )

a- Özel çizim logo ortalama 15 gün içinde oluşturulur. Örnek taslaklar firmaya gönderilerek hangi taslak size hitap ediyorsa o taslak üstünde çalışmalar devam eder. Renkler, Semboller, Yazı karakterleri netleşir.

 • Demonte logo çalışması ( demonte çalışma daha önce internette yayınlanmış bir logonun renkleri ve yazı karakterleri değiştirilerek firmaya uyarlanması )

a- Demonte logo çalışmaları 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. 3 örnek çalışma firmaya sunularak beğenilen logo üstünde son değişiklikler yapılır ve çalışma tamamlanır. Demonte logo çalışmaları vektörel olarak verilmez. Vektörel çalışmalar sadece özel çizim için geçerlidir. Hazırlanan logo vektörel olarak istenirse extra ücrete tabi olmaktadır.

Tasarım için gerekli bilgiler
 • Özel Çizim veya Demonte Çalışma Belirleme
 • Sektör
 • Kullanmak İstediğiniz Renkler
 • Kullanmak İstediğiniz Simge
 • Slogan ve Benzeri Yazı

Not: Demonte çalışmalarda sadece internet kullanımı için 500*500 ölçülerde teslim edilir. Vektörel olarak istenen demonte çalışmalar için extra ücret talep edilir.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Koozmo Ajans
  Koozmo Ajans
  Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?
  Verified by MonsterInsights