Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Merhabalar öncelikle sayfamızı ziyaret ettiğiniz için  teşekkür ederiz.

Koozmo ajans olarak 2010 yılından bu yana reklam çalışmaları yapmaktayız. Bünyemizde Google Ads yönetim uzmanları, Sosyal Medya Uzmanları ve Yazılım Mühendisleri bulunmaktadır. Firmamız şuan 4 il de  hizmet sunmaya devam etmektedir.  

2010 yılında basılı işler ile başlayan serüvenimiz, şimdilerde neredeyse tamamen internet dünyası ile devam etmektedir. Yaşadığımız bu yüz yılda, internet hayatımızın bir gereksinimi olarak kullanılmakta. Haberler, bilgi, araştırma, sevdiklerimiz ile iletişim gibi bir çok alanda bizleri bağlamış durumdadır. Sabah kalktığımızda nerdeyse dünyanın %30’u ilk olarak sosyal medya hesaplarına bakarak, uyuduğumuz zaman dilimi içinde neler olduğunu anlamaya çalışmaktadır. 

Böylelikle hayatımızın içine yerleşmiş farklı dünyaları takip etmiş oluyoruz. Tüm dünyanın kullandığı internet teknoloji ile farklı tarzda bir çok web sitesi, sosyal medya hesapları, video içerik üreticileri gibi çeşitlendirdiğimiz ve takip ettiğimiz bir çok konu başlığı bizleri bu dünyanın bir parçası haline getiriyor. Haliyle bu kadar yoğun olarak kullandığımız internet alanında firmalar da bilinirliğini arttırmak, yeni müşteri kazanmak gibi çalışmalar ile bu alanları kullanmaktadır.  Koozmo ajans olarak bizlerde kreatif çözüm odaklı çalışmalar geliştirerek, firmaların çalışmalarını yürütmekteyiz. 

 
Çalışma Alanlarımız
 • Televizyon
 • Radyo
 • Açık Hava Reklamcılığı
 • Baskılı Reklam Alanları
 • Video Reklam
 • Google Seo
 • Web Tasarım
 • Web Yazılım
 • Uygulama Yazılım
 • İnternet reklamcılığı
 • Sosyal Medya

Koozmo Ajans olarak sizin sektörünüze en uygun reklamın hangi kategoride olacağını belirler, sizlere en uygun reklam türünü sunarız. Doğru planlama ile  hazırlanmış reklamlar yüz binlerce kişinin gösterimine sunulur.

İnsan olmanın önemini bilerek yeni çağın gereksinimleri ile sizlere hizmet sunmak ve markanıza değer katmak isteriz. Her firma ve marka bizim için sözle değil özle önemlidir. Yeni yaratıcı fikirler ile yaptığımız her çalışma bizleri  heyecanlandırır. Önceliğimiz ve ilkemiz değer katmak ve uzun sürekli çalışma planı oluşturmaktır. Mümkün olduğu en kısa sürede en iyi sonuç planlamasını  yapmaya gayret ederiz. 

En İyi Sonuçlar İçin Veri Toplama 

Veriler Toplanırken Nasıl Çalışıyoruz?

 

Hedef alınan müşteri kitlesi tespit edilir.


 

Yaş, cinsiyet, yaşadıkları bölge, ilgi alanları gibi bir çok alanda müşteri kitlenizi çözümleyebilir ve hedef kitle oluşturulabilmektedir.  

 

Müşteri kitlesinin ilgisini çeken sektöre özel konu ve alanlar belirlenir.


 

Mevcut kitle belirleme işlemi yapıldıktan sonra kitlenin ilgi alanları göre çalışmalar hazırlama ve etileşim oluşturma.

 

Reklam metinleri müşterinin ilgisini çekebilecek şekilde hazırlanır.


 

Çok fazla metin yayınlamak yerine etkileşim ve dönüşüm sağlayabilecek metinler temas kurmak.

 

Reklamda kullanılacak renkler ve her türlü detaylar müşterilerin ilgisini çekebilecek şekilde hazırlanır.


 

Firmanın logo vs renkleri baz alınarak, yapılan çalışmada müşterilerin algısına göre grafik  ve video hazırlama.

 
 

 

Tüm bu işlemler yapılırken reklamcılık modelinin nasıl işleyeceğine ilişkin rapor hazırlanır. Hazırlanan rapora adım adım yapılması gerekenler ve ulaşmayı hedeflediğimiz kişi sayısı yazılır. Her şey somut olarak hazırlandıktan sonra işveren ile iletişime geçip onayına sunulur. Reklamcılık faaliyetleri çerçevesinde her kitlenin (çocuklar, kadınlar ve erkekler) her birinin değişik metin, renk ve detaylardan hoşlandığı öncelikli konu olarak bilinir. Yapılan çalışmalar ile elde edilen veriler toplanır ve rapora eklenir. Nihayetinde en iyi reklam nasıl yapılır sorusuna cevap verecek bir rapor oluşturulmuş olur. Böylece daha ilk adımda başarı elde edilmeye çalışılır.

 
Karar ve Uygula 

Tüm reklam alanları %100 başarı sağlamaz, doğru kitle ve doğru hedef için analizler ve deneme yayınlar yapılmalıdır. Yapılan testler sonucunda doğru bütçe ve doğru hedef ile sonuç oluşturulur. 

“Aklıselim fikirler üretmek için çalışır, uygular ve bir ajans ile çalışmanın avantajlarını fark etmenizi sağlarız.  Günü kurtarmak yerine, geleceğe planlama ekeriz.”

Firmanız ile ilgili  analizleriniz isteyerek, mevcut yapınızı ve ulaşmak istediğiniz kitle raporlaması alabilirsiniz.

İletişim

Whatsapp
Koozmo Ajans
Koozmo Ajans
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?