265447791

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Koozmo Ajans

Koozmo Reklam Ajansı, reklam tekniklerini firmalara özgü geliştirerek ve ürün veya hizmetin pazarlama stratejilerini uygun ve doğru bir şekilde yapılması konusunda hizmet sağlar. Reklam denildiğinde akla ilk olarak televizyon ve radyo gelse de günümüzde bu anlayış değişmiştir. Günümüz koşullarında reklam unsurları farklılık göstermektedir. Televizyon ve radyo reklamcılığı gibi klasik reklam alanları yerine artık internet aracılığı ile verilen reklamlar yaygınlaşmaya başlamıştır. Buna göre günümüz koşullarında kullanabileceğimiz reklam alanları:

 
Çalışma Alanlarımız
 • Televizyon
 • Radyo
 • Açık Hava Reklamcılığı
 • Baskılı Reklam Alanları
 • Video Reklam
 • Google Seo
 • Web Tasarım
 • Web Yazılım
 • Uygulama Yazılım
 • İnternet reklamcılığı
 • Sosyal Medya

Koozmo Ajans olarak sizin sektörünüze en uygun reklamın hangi kategoride olacağını belirler, sizlere en uygun reklam türünü sunarız. Ekonomik ve hesaplı şekilde hazırlanmış reklamlar yüz binlerce kişinin gösterimine sunulur. En iyi reklam gösterimi nasıl yapılır ? Reklam ajansları, kurumsal yapıda hizmet veren şirketlerdir. Reklam vermeden ve reklam hazırlığına başlamadan önce reklam ajansları öncelikle bazı veriler toplar. Koozmo Ajans olarak reklam hazırlıkları için veri toplama aşaması en iyi reklam gösterimi için gerekli optimizasyon ayarları yapmada yol gösterici niteliğe sahiptir. Veriler toplanırken;

 
Nasıl Çalışıyoruz?
 

Hedef alınan müşteri kitlesi tespit edilir.


 

Yaş, cinsiyet, yaşadıkları bölge, ilgi alanları gibi bir çok alanda müşteri kitlenizi çözümleyebilir ve hedef kitle oluşturulabilmektedir.  

 

Müşteri kitlesinin ilgisini çeken sektöre özel konu ve alanlar belirlenir.


 

Mevcut kitle belirleme işlemi yapıldıktan sonra kitlenin ilgi alanları göre çalışmalar hazırlama ve etileşim oluşturma.

 

Reklam metinleri müşterinin ilgisini çekebilecek şekilde hazırlanır.


 

Çok fazla metin yayınlamak yerine etkileşim ve dönüşüm sağlayabilecek metinler temas kurmak.

 

Reklamda kullanılacak renkler ve her türlü detaylar müşterilerin ilgisini çekebilecek şekilde hazırlanır.


 

Firmanın logo vs renkleri baz alınarak, yapılan çalışmada müşterilerin algısına göre grafik  ve video hazırlama.

 
 

 

Tüm bu işlemler yapılırken reklamcılık modelinin nasıl işleyeceğine ilişkin rapor hazırlanır. Hazırlanan rapora adım adım yapılması gerekenler ve ulaşmayı hedeflediğimiz kişi sayısı yazılır. Her şey somut olarak hazırlandıktan sonra işveren ile iletişime geçip onayına sunulur. Reklamcılık faaliyetleri çerçevesinde her kitlenin (çocuklar, kadınlar ve erkekler) her birinin değişik metin, renk ve detaylardan hoşlandığı öncelikli konu olarak bilinir. Yapılan çalışmalar ile elde edilen veriler toplanır ve rapora eklenir. Nihayetinde en iyi reklam nasıl yapılır sorusuna cevap verecek bir rapor oluşturulmuş olur. Böylece daha ilk adımda başarı elde edilmeye çalışılır.

 
Karar ve Uygula 

Tüm reklam alanları %100 başarı sağlamaz, doğru kitle ve doğru hedef için analizler ve deneme yayınlar yapılmalıdır. Yapılan testler sonucunda doğru bütçe ve doğru hedef ile sonuç oluşturulur. 

“Aklıselim fikirler üretmek için çalışır, uygular ve bir ajans ile çalışmanın avantajlarını gösteririz. Günü kurtarmak yerine, geleceğe planlama ekeriz.”

Firmanız ile ilgili  analizleriniz isteyerek, mevcut yapınızı ve ulaşmak istediğiniz kitle raporlaması alabilirsiniz.

İletişim

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?