Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Genel Olarak karşılaştığımız Sorular ve Cevaplar .

Çalışmayı Ne Zaman Alabilirim?

Direk Reklam Tasarım, Billborad Tasarım gibi benzeri içeriklerde 48 saat içinde teslim edilmektedir. Firmamız ön ödemeli çalışma gerçekleştirmektedir. Ödemeniz hesaba düştükten sonra 48 saat içinde çalışmanız teslim edilir. Diğer çalışmalarda projeye göre süre verilmektedir.

Revize İsteyebilir miyim?

Grafik tasarım ve logo tasarım çalışmalarımızda 4 adet revize hakkı vermekteyiz. Tasarım konusu ile ilgili detaylı bilgi alarak çalışma yapmaktayız. Yapılan çalışmada farklı renkler veya yazı yerlerinin değişmesi revize olarak adlandırılır. Farklı bir tasarım istemek revize değildir.

Ne Zaman Marka Tescil Onaylanır?

İlk olarak marka başvurusu yapıldıktan 3 ila 6 ay içerisinde Türk Patent başvuruyu inceler ve onaylanması için sitede yayınlar. Markaya her hangi bir itiraz yoksa ortalama 6 ay içerisinde karar çıkar.

Ofisimize veya Firmamıza Gelebilir misiniz?

Koozmo Ajans Türkiye ve dünyada bir kaç ülkeye hizmet sağlamaktadır. Video Prodüksiyon çekimleri haricinde, firma ziyaretleri gerçekleştiremiyoruz. İnternet üzerinden tüm desteği sağlamaktayız. Zoom konferans görüşme, Teamviewer, Whatsapp, Telefon görüşmeleri ile canlı destek sağlamaktayız.

Whatsapp
Koozmo Ajans
Koozmo Ajans
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?