Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Genel Olarak karşılaştığımız Sorular ve Cevaplar .

 
Grafik  Teslim Süresi  Nedir?
 

Direk Reklam Tasarım, Billborad Tasarım gibi benzeri içeriklerde 48 saat içinde teslim edilmektedir. Firmamız ön ödemeli çalışmaktadır. Ödemeniz işleminiz yapıldıktan sonra  48 saat içinde çalışmanız teslim edilir. Diğer çalışmalarda projeye göre süre verilmektedir.

 
Revize İsteyebilir miyim?
 

Grafik tasarım ve logo tasarım çalışmalarımızda 4 adet revize hakkı bulunmaktadır. Yapılan çalışmada farklı renkler veya yazı yerlerinin değişmesi revize olarak adlandırılır. Farklı bir tasarım veya farklı metin istekleri  revize değildir.

 
Ne Zaman Marka Tescil Onaylanır?
 

İlk olarak marka başvurusu yapıldıktan 3 ila 6 ay içerisinde, Türk Patent başvuruyu inceler ve onaylanması için sitede yayınlar. Marka da her hangi bir itiraz yoksa ortalama 6 ay içerisinde karar çıkar. Markanız son ödemeden sonra size ait olur. 

 
Ofisimize veya Firmamıza Gelebilir misiniz?
 

Koozmo Ajans Türkiye ve dünyada bir kaç ülkeye hizmet sağlamaktadır. Video Prodüksiyon çekimleri haricinde, firma ziyaretleri gerçekleştiremiyoruz. Dijital alanlar ile hizmet verdiğimiz alanlarda sizlere tam destek sağlamaktayız.  Zoom konferans görüşme, Teamviewer, Whatsapp, Telefon görüşmeleri ile canlı destek sağlamaktayız.

 

 
Ödeme Kanalları
 

Kredi Kartı ve Havale yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz. https://www.koozmo.com/banka-bilgileri/

 

Mail Adreslerimiz

biz@koozmo.com destek@koozmo.com siparis@koozmo.com Mesai saatlerinde, ortalama 20 dakika geri dönüş süremiz bulunmaktadır.

 

    Whatsapp
    Koozmo Ajans
    Koozmo Ajans
    Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?