Çorlu Direk Reklam Kiralama

Çorlu Direk Reklam Kiralama

Direk Reklam 

 • Kiralama Süresi 15 Gün
 • Kiralama Ücreti 1200 TL + Kdv
 • Baskı Ücreti 400TL
 • Tasarım Ücreti 400TL

 

Çorlu direk reklam kiralama hizmeti sayesinde istediğiniz mevkilerde Belirli aralıklarla reklam dileklerinde firmanıza ve markanız ait özel çalışmalar yapılmaktadır. Direk reklam uygulamasının en önemli amaçlarından birisi sadece Hedef kitlenize odaklandığınız bir reklam çalışması olmamasıdır. Direk reklam uygulamasının yapıldığı alanlardan geçen tüm insanlar size ait olan reklam çalışmasını fark edecek ve böylelikle marka bilinirliğiniz önemli düzeyde artacaktır.  Marka bilinirliğinizi en uygun maliyetlerle en hızlı şekilde arttırabilmek istiyorsanız Koozmo Ajans Firması ile iletişime geçebilirsiniz.  Çorlu direk reklam kiralama hizmetinden faydalanarak istediğimiz bölgelerde, istediğiniz süre içerisinde reklamınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Neden direk reklam uygulamasını tercih etmelisiniz

Yapılan her türlü reklam çalışması marka ve ürün tanıtımı konusunda çok önemli bir yere sahiptir. bir reklam çalışması yaptırmadan önce bu reklamı size maliyetini ve karşılığında sizlere sağlayacağı faydayı değerlendirmeniz gerekmektedir. Uygun maliyetlerle ve uygun reklam bütçeleri ile yaptırabileceğiniz Etkin reklamlar her zaman markanızın ve firmanızın lehine olacaktır. Çorlu direk reklam kiralama hizmeti sizlere bu avantajı ve bu faydayı sağlayan yöntemlerden birisidir.

 Çorlu direk reklam kiralama hizmeti için öncelikli olarak markanıza ve ürünlerinize ait bir reklam tasarım çalışması yapılmaktadır. Bu tasarım çalışmalarının profesyonel ekipler tarafından yapılıyor olması büyük önem taşımaktadır. Markanıza ve size ait yapılan tasarım çalışmaları belirlemiş olduğunuz noktalardaki direk reklam panolarında istediğiniz süreler boyunca yayınlanacaktır. Böylelikle Çorlu ilinin hangi bölgelerinde reklamlarınız olsun istiyorsanız o bölgeler için direk reklam uygulamaları Tercih edebilirsiniz. Belirli aralıklarla uygulanan direk reklam çalışmaları sayesinde insanların bir kez dikkatini çeken markanız aralıklarla tekrar karşılaşıldığında hafızalarda iyi bir şekilde yer etmiş olacaktır. Bu profesyonel çalışmalar için Koozmo Ajans firmasını tercih edebilirsiniz.  

Koozmo Ajans Firması hizmet alanları

Koozmo Ajans Trakya genelinde hizmet sağlayan bir reklam ajansıdır. Diğer hizmetlerimiz için lütfen ürünler sekmesini tıklayın.

Google ile ilgili diğer sayfalarımız.

Google
Google Android nedir?
Google Chrome nedir?
Google Slides nedir?

 

Blog

Sanal Yorum Nedir?

Google ile ilgili çalışmalarımız.

Google Benim İşletmem Kaydı

Google Yorum Servisi 

Diğer Hizmetlerimiz

Hızlı İletişim 

Whatsapp İletişim 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Koozmo Ajans
  Koozmo Ajans
  Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?
  Verified by MonsterInsights