Tekirdağ Direk Reklam Kiralama

Tekirdağ Direk Reklam Kiralama

Direk reklam kiralama hizmeti iletken reklam yöntemlerinden birisi olarak tercih edilmektedir.  Şehir yaşamında yoğun bölgelerde bulunan direkler üzerine konumlandırılan reklam çalışmaları o bölgeden geçen tüm insanların farkında olmadan ilgisini çekmektedir. Dolayısıyla marka bilinirliğini artırmak denildiğinde sadece hedef kitleye baz almayan direk reklam çalışmaları sayesinde reklam çalışmasının yapıldığı bölgeden geçen her insan Hedef alınmaktadır.  Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti denildiğinde Koozmo Ajans tarafından yapılan reklam çalışmaları bölgenin en profesyonel Gökhan hizmetlerinden birisi olarak bilinmektedir.

Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti için Koozmo Ajans firması ile iletişim sağlayabilirsiniz.  Tekirdağ’ın en aktif bölgelerinde ve en dikkat çekici noktalarında yer alan direkt reklam alanlarında markanıza ve ürünlerinize dair profesyonel bir çalışma yaptırabilirsiniz.

 • Kiralama Süresi 15 Gün
 • Kiralama Ücreti 1200 TL + Kdv
 • Baskı Ücreti 400TL
 • Tasarım Ücreti 400TL

Direk reklam çalışmalarında dikkat edilmesi gereken detaylar

Direk reklam çalışmaları açık hava reklamcılığının en önemli adımlarından birisi olarak tercih edilmektedir. Reklamcılık alanında faaliyet gösteren kurumsal ve profesyonel firmalar tarafından yapılan direkt reklam çalışmaları sayesinde marka bilinirliğiniz en uygun maliyetlerle en hızlı şekilde yapılabilmektedir. Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti almadan önce bu hizmet hakkında bilmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunmaktadır.

Öncelikli olarak direk reklam çalışmalarında hazırlanacak olan reklam panolarının en ideal boyutlarda planlanması gerekmektedir. Kullanılacak olan alanlara göre en ideal ölçülerde direk reklam çalışmaları belirlenmelidir.  Kullanılacağı bölgelere göre büyük ya da küçük kalabilen reklam panoları amacına uygun olmayacaktır.  Bu nedenle Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti alırken çalışmaların hangi ölçülerde yapılması gerektiği konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekiple faaliyet gösteren Koozmo Ajans firmasından destek alabilirsiniz. 

Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti alırken markamızı ve ürünlerinizi ön plana çıkarabilecek profesyonel reklam tasarımlarının yapılıyor olması en önemli noktalardan birisidir. Şehrin en işlek noktalarında bulunan direklere asılacak olan reklam panolarında o noktadan geçecek olan her bir insanın dikkatini çekebilecek profesyonellikle ve kalitede tasarımlarım yapılıyor olması gerekmektedir.

Tekirdağ direk reklam kiralama hizmeti alırken hangi bölgeleri tercih edeceğiniz hedefinize ulaşma konusunda doğru belirlemeniz gereken noktalardan bir değeridir. Tekirdağ’ın farklı birçok bölgesinde bulunan direkt reklam alanlarından amacımıza en uygun olan bölgeyi belirleyerek çalışmalarımızı bu yönde devam ettirmelisiniz. 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Koozmo Ajans
  Koozmo Ajans
  Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?
  Verified by MonsterInsights