Kırklareli Direk Reklam Kiralama

Kırklareli Direk Reklam Kiralama

Açıkhava Reklamcılık denildiğinde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden birisi direk reklam kiralama hizmetidir.  Sadece reklam yapmak istediğiniz belirli bir kütleye değil, direkt reklam uygulamasının bulunduğu bölgeden geçen herkesi kapsayan bu reklam yöntemi sayesinde marka bilinirliğiniz üst düzeylere taşınmaktadır.  Kırklareli direk reklam kiralama hizmet için Koozmo Ajans firması iletişim sağlayabilirsiniz.

Koozmo Ajans profesyonel olarak uygulamış olduğu farklı birçok reklam yöntemi ile Kırklareli için markanızın bilinirliğini artırmaya hedeflemektedir. Sunulan bu geniş reklam alternatifleri sayesinde amacınıza en uygun reklam yöntemini belirleyebilir ve kısa sürede marka bilinirliğinizi artıracak ve satışlarınızı yükseltecek faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Çorlu Direk Reklam Hizmeti

Koozmo Ajans resmi web sayfasına giriş yapabilir ve etkin reklamcılık alanında verilen tüm hizmet detaylarını inceleyebilirsiniz. İletişim bilgilerini kullanarak firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

Direk reklam kiralamanın avantajları nelerdir

Direk reklam kiralama sayesinde Kırklareli’nin tüm ama caddelerinde, ara sokaklarında, ortak kullanım alanlarında, parklarda ve şehrin daha farklı birçok noktasında bulunan reklam direklerinde reklam çalışmalarımız yayınlanmaktadır.  Belirlemiş olduğunuz reklam türüne, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye ulaşmak istediğiniz bölgeye göre size özel bir reklam çalışması yapılmaktadır. Reklamın boyutu, tasarımı beni kadar süre aktif olarak kullanılacağı tamamen sizin hedeflerinize bağlı kalarak belirlenmektedir.  Özellikle ana caddelerde ve işlek alanlarda kullanan direk reklam çalışmalarının sağladığı çok önemli bazı avantajlar şöyledir;

 • Kiralama Süresi 15 Gün
 • Kiralama Ücreti 1200 TL + Kdv
 • Baskı Ücreti 500TL
 • Tasarım Ücreti 800TL
 • Uygun fiyatlarla etkili reklam yapma imkanı elde edebilirsiniz,
 • İnsanların üzerinde farkında olmadan bir göz aşinalığı ve bilinirlik yaratabilirsiniz,
 • Hedefinize göre istediğiniz ebatlarda reklam panoları hazırla atabilirsiniz. 

Koozmo Ajans Firması ile iletişime geçerek Kırklareli direk reklam kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Koozmo Ajans bünyesinde profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilen tüm reklam çalışmaları sayesinde uygun fiyatlarla etkili reklamlar yapabilirsiniz.

 Kırklareli direk reklam kiralama faaliyetleri için markanızın ve ürünlerinizin ön plana çıkabileceği en etkili reklam tasarım çalışmaları Koozmo Ajans tarafından sağlanmaktadır.  Yapılan reklam tasarım çalışmaları sizlerin onayının ardından istediğiniz bölgelerde bulunan direkt reklam alanlarında kullanılmaktadır.  Bu reklam çalışmalarının ne kadar süreyle devam edeceği  tamamen sizlerin kararına bağlıdır.

Ürün Sipariş Formu

  ETİKETLER: ,
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Koozmo Ajans
  Koozmo Ajans
  Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?