Çorlu Direk Reklam Hizmeti

Çorlu Direk Reklam Hizmeti
06.08.2022
122

Çorlu Direk Reklam Hizmeti

Yaşadığınız şehirde şehir merkezinde veya ara sokaklarda gezerken elektrik direkleri üzerine konumlandırılmış olan reklam panoları dikkatinizi çekecektir. Bu tür bir reklam uygulamasına direk reklam çalışması adı verilmektedir. Açıkhava reklamcılığı ne önemli hizmet alanlarından birisi olan direk reklam çalışmaları aynı zamanda çok önemli bir yere sahiptir.

 • Kiralama Süresi 15 Gün
 • Kiralama Ücreti 500 TL + Kdv
 • Baskı Ücreti 250TL
 • Tasarım Ücreti 350TL

Çorlu direk reklam hizmeti sayesinde marka bilinirliğinizi ve ürün tanıtımlarınızın en etkin şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.  Çorlu’nun en işlek alanlarında, en yoğun caddelerinde, ara sokaklarında, trafiğin yoğun olduğu alanlarda, en hareketli park ve bahçelerde ve bunun gibi farklı birçok alanda direk reklam hizmetini tercih edebilirsiniz.  Sadece hedef kitlenize yönelik değil tercih etmiş olduğunuz bölgeden geçen herkese hedef alan bu reklam çalışması sayesinde marka bilinirliğinizi en üst düzeylere taşıyabilirsiniz. Bu tür bir reklam çalışması için Koozmo Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.

Direk reklam hizmeti insanlara ulaşabilmenin ve onların dikkatini çekebilmenin en etkili yöntemlerinden birisidir. Yapılan tüm çalışmalarda verimli sonuçların alıyor olması bu uygulamanın her geçen gün popülaritesinin de artmasını sağlamaktadır. Marka bilinirliğini artırmak isteyen, yeni çıkan bir ürün veya hizmet hakkında geniş kitlelere ulaşmak isteyen ve özellikle yeni müşteriler çekmek isteyen tüm firmalar faaliyet gösterdikleri ilde direk reklam hizmetini talep etmektedir.

 Çorlu direk reklam hizmeti denildiğinde Koozmo Ajans firması ön plana çıkmaktadır.  Profesyonel bir Reklam ekibinin görev aldığı bu firma bünyesinde yapılan direk reklam çalışmalarının müşterilere sunmuş olduğu çok önemli avantajları bulunmaktadır.  Çorlu direk reklam hizmetini sağlamış olduğu önemli avantajlardan bazıları şöyledir;

 • Uygun maliyetli bir reklam yöntemidir
 • Yerinde bakım hizmeti sağlanabilmektedir,
 • Reklam uygulamasının yapıldığı alandan geçen tüm insanların dikkatini çekebilecek bir özelliğe sahiptir,
 • Kurulumu ve taşınması kolaydır. 

Koozmo Ajans reklam faaliyetleri

Koozmo Ajans firması tarafından Çorlu için sunulan reklam faaliyetleri marka ve ürün tanıtımınızı en etkin şekilde yapmanızı sağlayan profesyonel hizmetlerdir. Firmaya ait olan web sayfasına giriş yapabilir ve Koozmo Ajans tarafından sunulan tüm profesyonel hizmet içeriklerini inceleyebilirsiniz. 

Diğer Hizmetlerimiz 

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Koozmo Ajans
  Koozmo Ajans
  Merhaba sitenizde bulunan ürünleriniz ile ilgileniyorum. Yardımcı olur musunuz?
  Verified by MonsterInsights